Jõulukontsert 2017

09.12. 2017.a. toimus MTÜ Muusikatoas Päevalill jõulukontsert, kus esinesid Muusikatoas osalejad ja Tallinnast Nõmme folgiringi pillimängijad ja laululapsed. Pärast kontserti sai koos tantsitud ning krõbistatud piparkooke. Soe jõulutunne südames tahan tänada kõiki toredaid esinejaid ja kuulajaid. Kaunist jõuluaega oma perega, laulu- ja pillilugudega! Piret       Loe edasi »

Viies hooaeg algab

Hei!   Pillimängu- ja lauluaeg on käes! MTÜ Muusikatuba Päevalill alustab viiendat hooaega 14.09.2017 Lihulas, Tallinna mnt 8. Oodatud on kõik endised ja ka uued muusikasõbrad alates 10ndast eluaastast. Tule endale sobival ajal kell 16.00-19.00   Parimate tervitustega, Piret (Muusikatoa juhendaja) Loe edasi »

Neljanda hooaja jõulukontsert

Tähistamaks muusikaõpingute poolaasta lõppu ja jõulupühi, toimus traditsiooniline jõulukontsert Muusikatoas Päevalill.   Lisaks omadele muusikaõppurite ettekannetele esinesid ka Mooste Rahvamuusikakooli Pilliklubi mängijad. Loe edasi »

Muusikatuba Päevalill alustab neljandat hooaega

Aeg lendab linnutiivul – käes on september ja Muusikatuba Päevalill alustab neljandat hooaega! Selleks puhuks on kõik muusikahuvilised ja Muusikatoa sõbrad oodatud 8. septembril Muusikatuppa päevalill ajavahemik 16:00-19:00. Asume Lihulas, Tallinna mnt 8.   Kui Sa ei saa ise kohale tulla uudistama ja muusika õppimise võimalustest rääkima, siis võib helistada numbril 55619315! […] Loe edasi »

Muusikatuba Päevalill alustab kolmandat hooaega!

Muusikatuba Päevalill alustab oma kolmandat hooaega. Oodatud on nii endised kui ka uued muusikasõbrad alates 10ndast eluaastast! Tänu Siseministeeriumi kohaliku omaalgatuse programmile on ka sellel hooajal soetatud õppimiseks uusi muusikainstrumente. Kes tunneb rõõmu muusikast ja sellega tegelemisest (laul, pillimäng, ansambel) palun võtta ühendust telefonil 55619315 või saame kokku 10. septembril Lihulas […] Loe edasi »

Muusikatuba Päevalill lõpetas teise hooaja kevadkontserdiga

Muusikatuba Päevalill pani selle hooajale meeleoluka ja väärika punkti 23. mail toimunud kevadkontserdiga, kus astusid üles nii väiksemad kui suuremad muusikasõbrad. “Enamik Muusikatoas käijaid soovisid esineda õpitud laulude ja pillilugudega oma perele ja lähedastele. Rõõmu tundsid sellest nii esinejad kui ka kuulajad. Möödunud hooaeg oli tegus. Kasvas Muusikatoas käijate arv […] Loe edasi »

Teine hooaeg alanud!

Muusikatuba Päevalill alustas 9. septembril oma teist hooaega. Osalema on tulnud nii vanad kui ka uued osalejad!   Kuna muusika on avar, mitmekülgne ja paljude väljendusvormidega, siis püüame arvestada õppida soovijate huvidega. Tänu MTÜ Kodukant  Läänemaa toetusele on õppimiseks selleks hooajaks soetatud digitaalklaver Kawai ja akordion Hohner Atlantic.   Kes […] Loe edasi »

Muusikatuba Päevalill on avatud ja ootab muusikahuvilisi!

Novembris 2013 said Muusikatuba Päevalill ruumides Lihulas, Tallinna mnt 8 majas, valmis remonditööd ning muusikatuba avati huvilistele. Muusikast, laulmisest ja pillimängust huvitatud inimesi ootavad kaunid ruumid ajaloolise hõnguga majas ning sõbralikud ja asjatundlikud juhendajad. Huvilised igas vanuses – võtke palun ühendust! Loe edasi »